Konaklama

Dilerseniz kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz. İsterseniz aşağıdaki seçenekleri değerlendire bilirsiniz.

Yaylaya girişinde belediye tarafından makbuz karşılığında kişi başı 20 tl talep edilmektedir. Genel bir uygulamadır. Temizlik, hijyen ve personel ihtiyaçları için kullanılacaktır.

Beyağaç Belediyesi olarak, Topuklu Yaylası’ nda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Amacımız, Topuklu Yaylamız da bu tür etkinlikleri sürdürülebilir hale getirmek ve Topuklu Yaylamızı ülkemizin ilk “Karanlık Gökyüzü Parkı” ilan ettirebilmek. Bu tür etkinliklerin devamını getirebilmek ve hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla, kalıcı olacak iki yeni jeneratör satın alıyoruz, Ethem Hocamızın isteği üzerine 15 yeni tuvalet yapıyoruz, pandemi koşullarında olması gereken korunma önlemlerini alabilmek için organize oluyoruz. Ancak, bu çalışmaları yaparken bütçemizi çok çok aştık. Bu sebeple, her ne kadar etkinliğe katılım ücretsiz olsa da, özellikle tuvaletlerin temiz tutulması, çöplerin düzenli olarak toplanılması, yeme içme ortamlarının hijyenik olmasının sağlanabilmesi için sizlerin de anlayışınıza sığınarak girişte makbuz karşılığı 20.-TL. “Temizlik ve Hizmet Bedeli” isteminde bulunuyoruz. Bu mecburi isteğimizi hoşgörüyle karşılayacağınızı ümit ediyor, sizlerle buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Mustafa AKÇAY
Beyağaç Belediyesi Başkanı

HANAY EVLERİ (Turizm Bakanlığı “Çiftlik Evi-Köy Evi” Turizm İşletmesi  Belgeli)

2 kişilik konaklama (Kahvaltı dahil): 300.-TL. (KDV dahil)

3 kişilik konaklama (Kahvaltı dahil): 420.-TL. (KDV dahil)

Rezervasyonlarınızı info@hanayevleri.com veya  0 (531) 250 62 98 no’ lu telefon üzerinden whatsapp yazışması şeklinde yapabilirsiniz. Oda verimliliğini yüksek tutabilmek için en az 3 gecelik rezervasyonlara öncelik verilecektir.

Rezervasyonunuz onaylandığında toplam konaklama bedelini ESBEY İNŞAAT MADENCİLİK TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. T. C. ZİRAAT BANKASI DENİZLİ BEYAĞAÇ ŞUBESİ’ NDEKİ IBAN TR45 0001 0010 1075 6637 8650 01 no’ lu banka hesabına yatırmanız ve makbuzunu göndermeniz gerekecektir. Bu işlemler gerçekleştirildiğinde rezervasyonunuz kesinleşmiş olacaktır.  Hanay Evleri hakkında detaylar için www.hanayevleri.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

TOPUKLU YAYLASI ETKİNLİK ALANI İÇİNDEKİ BUNGALOWLAR

Bungalowların içinde herhangi bir mobilya ve mefruşat bulunmamaktadır. Genel tuvaletlere yakındır. Ahşaptan yapılmış odalar şeklindedir. Terası dahil 4 kişi konaklayabilir.

Fiyatı günlük : 200.-TL. (KDV dahil)

Rezervasyonlarınızı info@hanayevleri.com veya  0 (531) 250 62 98 nolu telefon üzerinden whatsapp yazışması şeklinde yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığında toplam konaklama bedelini ESBEY İNŞAAT MADENCİLİK TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. T. C. ZİRAAT BANKASI DENİZLİ BEYAĞAÇ ŞUBESİ’ NDEKİ IBAN TR45 0001 0010 1075 6637 8650 01 no’ lu banka hesabına yatırmanız ve makbuzunu göndermeniz gerekecektir. Bu işlemler gerçekleştirildiğinde rezervasyonunuz kesinleşmiş olacaktır. 

KİRALIK MALZEMELER KİRALAMA KOŞULLARI

Günlük 2 Kişilik çadır kiralama bedeli . . . . . . . . . .        : 35.-TL. (KDV dahil)

Günlük mat kiralama bedeli . . . . . . . . . . . . . . . . . .      : 10.-TL. (KDV dahil)

Günlük masa kiralama bedeli . . . . . . . . . . . . . . . . .        : 15.-TL. (KDV dahil)

Günlük sandalye kiralama bedeli . . . . . . . . . . . . . . : 15.-TL. (KDV dahil)

Rezervasyonlarınızı  info@kalebeyyeg.com veya 0 (539) 383 55 83 no’ lu telefon üzerinden whatsapp yazışması şeklinde yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığında toplam kiralama bedelini ESBEY İNŞAAT MADENCİLİK TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. T. C. ZİRAAT BANKASI DENİZLİ BEYAĞAÇ ŞUBESİ’ NDEKİ IBAN TR45 0001 0010 1075 6637 8650 01   no’ lu banka hesabına yatırmanız ve makbuzunu göndermeniz gerekecektir. Bu işlemler gerçekleştirildiğinde rezervasyonunuz kesinleşmiş olacaktır.  Kamp girişinde “Danışma” ya başvurarak imza karşılığı kiraladığınız malzemelerinizi teslim alabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.