Ulaşım

 
 
 

Etkinlik alanının koordinatları 37.12736646690458, 28.804172912580917

Alanda internet olmayacak. Gelirken google maps veya Yandex maps çevrim dışı haritaları indirmenizde fayda var. Navigasyon genellikle farklı yollar gösteriyor, geçen sene bir kaç arkadaşımız yollarda kayboldu. Unutmayın, yaylaya kadar yollar asfalt, son etkinlik alanına. Sadece 2 km toprak yoldan gidiliyor.  O nedennle navigasyonun gösterdiği her toprak yola girmeyinniz. En güzel yol tarifi: Beeyağaç ilçesi içine girin, girer girmez bir dört yol kavşağı ile karşılaşacaksınız, hemen sağa sapınız ve doğru gidiniz, yol tabelalarına dikkat ediniz, yaklaşık 7-8 km sonra Topuklu yaylası tabelasını göreceksiniz ve sola sapacaksınız. İşte burası yaylanın yoludur.

Denizli il merkezine ulaşım otobüs, tren veya uçak ile mümkündür. Otobüs ile Denizli’ye gelenler, DENİZLİ OTOGARI’nın alt katından kalkan “BEYAĞAÇ MİNİBÜSLERİ’ne binebilirler (Yönlendirme levhalarını takip edebilirsiniz). DENİZLİ TREN GARI, DENİZLİ OTOGARI’nın tam karşısındadır. Trenle gelenler ana caddeye çıktıklarında karşı tarafa geçerek DENİZLİ OTOGAR’ına ulaşabilirler. Uçakla gelenlerin Havaalanı servis aracı şoförüne “Otogarda ineceklerini” söylemeleri yeterli olacaktır.

Kayıt formunda minibüs seçeneğini seçenler organizasyon komitesi tarafından 27 haziran saat 17.00 ye kadar aranacaktır, bu nedenle kaydolurken ulaşılabilir bir telefon numarası vermeniz önemlidir. Eğer size herhangi bir sebepten ulaşan olmadıysa ve minibüs kullanmak istiyorsanız Kalebey YEG’e 0539 383 55 83 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Önceden ulaşım saatlerini bizimle paylaşanlara bu şekilde Denizli’den itibaren özel sefer düzenlenecektir. Aksi takdirde minibüslerin genel yoğunluğuna göre sıra beklemeniz ve ilçeye vardıktan sonra yaylaya çıkan bir minibüs için tekrar beklemeniz gerekebilir, bu nedenle otogarda beklemek istemeyenlerin belirtilen numara üzerinden (whatsapp da kabul ediliyor) otogarda hazır oluş saatlerini isim soy isim ve kişi sayısı bilgisi ile en az 1 gün öncesinden bize iletmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde bizimle bilgi paylaşanların Beyağaç’a vardığında hiç beklemeden araç değiştirerek Topuklu Yaylası’na ulaşımı da sağlanmış olacaktır.

Bu hizmetten yararlanmayacak olanlar için, Beyağaç ile Topuklu Yaylası arasındaki ulaşım ilçe içi minibüslerle sağlanmaktadır. Her gün Topuklu Yaylasından Beyağaç’a saat 15.00 gidiş, saat 17.00 dönüş olacak şekilde servis kaldırılacaktır. Ulaşım ücretleri şu şekildedir (şoföre verilecektir). Denizli Beyağaç normal tarife 50,00 TL, beklemeksizin organizasyon 100,00. TL, Beyağaç Topuklu Yaylası 30,00 TL. Dönüşünüzü de aynı ücretleri göz önüne alarak planlamanızı öneririz.

Yorumlar kapatıldı.