Ulaşım

37.12736646690458, 28.804172912580917
Alanda internet olmayacak. Gelirken google maps veya Yandex maps çevrim dışı haritaları indirmenizde fayda var.
Denizli il merkezine ulaşım otobüs, tren veya uçak ile mümkündür. Otobüs ile Denizli’ye gelenler, DENİZLİ OTOGARI’nın alt katından kalkan “BEYAĞAÇ MİNİBÜSLERİ’ne binebilirler (Yönlendirme levhalarını takip edebilirsiniz). DENİZLİ TREN GARI, DENİZLİ OTOGARI’nın tam karşısındadır. Trenle gelenler ana caddeye çıktıklarında karşı tarafa geçerek DENİZLİ OTOGAR’ına ulaşabilirler. Uçakla gelenlerin Havaalanı servis aracı şoförüne “Otogarda ineceklerini” söylemeleri yeterli olacaktır.
Kayıt formunda minibüs seçeneğini seçenler organizasyon komitesi tarafından Ağustos başında aranacaktır, bu nedenle kaydolurken ulaşılabilir bir telefon numarası vermeniz önemlidir. Eğer size herhangi bir sebepten ulaşan olmadıysa ve minibüs kullanmak istiyorsanız Kalebey YEG’e 0539 383 55 83 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Önceden ulaşım saatlerini bizimle paylaşanlara bu şekilde Denizli’den itibaren özel sefer düzenlenecektir. Aksi takdirde minibüslerin genel yoğunluğuna göre sıra beklemeniz ve ilçeye vardıktan sonra yaylaya çıkan bir minibüs için tekrar beklemeniz gerekebilir, bu nedenle otogarda beklemek istemeyenlerin belirtilen numara üzerinden (whatsapp da kabul ediliyor) otogarda hazır oluş saatlerini isim soyisim ve kişi sayısı bilgisi ile en az 1 gün öncesinden bize iletmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde bizimle bilgi paylaşanların Beyağaç’a vardığında hiç beklemeden araç değiştirerek Topuklu Yaylası’na ulaşımı da sağlanmış olacaktır.
Bu hizmetten yararlanmayacak olanlar için, Beyağaç ile Topuklu Yaylası arasındaki ulaşım ilçe içi minibüslerle sağlanmaktadır. Her gün Topuklu Yaylasından Beyağaç’a saat 15.00 gidiş, saat 17.00 dönüş olacak şekilde servis kaldırılacaktır.
Ulaşım ücretleri şu şekildedir (şoföre verilecektir)
Denizli Beyağaç normal tarife 23.50, beklemeksizin organizasyon 40. TL, Beyağaç Topuklu Yaylası 15 TL
Dönüşünüzü de aynı ücretleri göz önüne alarak planlamanızı öneririz.

Yorumlar kapatıldı.